  1. BTA316-800E TO-220 2.20
    Do sklepu »
    BTA316-800E TO-220
    It=16A; Vdrm=800V; Igt=10mA; Odpowiednik: BTA316- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%
  2. BTA316-800E 16A 800V 10mA TO-220 TRIAK 3.00
    Do sklepu »
    BTA316-800E 16A 800V 10mA TO-220 TRIAK
    Sklep:
    100hz
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -25%
  3. BTA316-800E.127 3.39
    BTA316-800E.127
    Triak 16A 800V Igt=10mA TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    -91%
    5+ szt.:
    3.11
    25+ szt.:
    2.71
  4. BTA316-800E.127 4.91
    BTA316-800E.127
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 10mA; Ifsm: 140A; ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA316-800E,127
    TO-220AB
    -0.61%
    10+ szt.:
    3.37
    50+ szt.:
    2.91
    100+ szt.:
    2.72
    500+ szt.:
    2.34
    1000+ szt.:
    2.21
    2000+ szt.:
    2.13
    BTA316-800E TO220 16A/800V/10mA
    Tomelektron
    +20%
    BTA316-800E.127
    Triak; 800V; 16A; 10mA; THT; sensitive gate; 3Q,Hi ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220AB
    +0.26%
    BTA316-800E
    TRIAK BTA316-800E=C 16A 800V IG 10MA TO220 NXP, ...
    Interchip
    +11%