  1. BTA412Y-600ETQ 4.12
    Do sklepu »
    BTA412Y-600ETQ
    Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 10mA; Ifsm: 140A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA412Y-600ETQ
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.24%