  1. BTA425X-800BQ 5.38
    Do sklepu »
    BTA425X-800BQ
    Triak; 800V; 25A; TO220FP; Igt: 50mA; Ifsm: 250A; ...
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA425X-800BQ
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.19%