    BTA445Z-800BTQ
    Triak; 800V; 45A; SOT1292,TO3P; Igt: 50mA; Ifsm: ...
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA445Z-800BTQ
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.25%