  1. BTB06-600SWRG 2.34 x41
    Do sklepu »
    BTB06-600SWRG
    Triak 6A 600V Igt=10mA Logic Level TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Zmiana ceny:
    -2.37%
    Min. zamówienie:
    41 szt.
  2. Triak BTB06-600SWRG;STM;6A;600V; 10mA;TO220AB;przewlekany THT; 4.00
    Do sklepu »
    Triak BTB06-600SWRG;STM;6A;600V; 10mA;TO220AB;przewlekany THT;
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Podzespoły Elektroniczne
    Dodany:
  3. BTB06-600SWRG 6A standard and Snubberless™ Triacs 5.40
    BTB06-600SWRG 6A standard and Snubberless™ Triacs
    MPN:
    BTB06-600SWRG
    Zmiana ceny:
    +27%
    10+ szt.:
    0.62
    100+ szt.:
    0.56
    500+ szt.:
    0.43
  4. BTB06-600SWRG 5.74
    BTB06-600SWRG
    Triak; 600V; 6A; TO220AB; Igt: 10mA; logic level
    TME
    MPN:
    BTB06-600SWRG
    -0.35%