  1. BTB10-800BWRG TO-220 2.32
    Do sklepu »
    BTB10-800BWRG TO-220
    Triak; It=10A; Vdrm=800V; Igt=50mA
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%
  2. BTB10-800BWRG 3.13 x37
    Do sklepu »
    BTB10-800BWRG
    Triak 10A 800V Igt=50mA Snubberless TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%
    Min. zamówienie:
    37 szt.
    50+ szt.:
    2.84
  3. BTB10-800BWRG 10A standard and Snubberless™ Triacs 6.01
    BTB10-800BWRG 10A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB10-800BWRG
    TO-220AB
    -2.63%
    10+ szt.:
    0.70
    100+ szt.:
    0.62
    500+ szt.:
    0.49
  4. BTB10-800BWRG 6.38
    BTB10-800BWRG
    Triak; 800V; 10A; TO220AB; Igt: 50mA; Snubberless™
    TME
    MPN:
    BTB10-800BWRG
    -0.16%