  1. BTB12-600SW-CDI 2.05 x37
    Do sklepu »
    BTB12-600SW-CDI
    Triak 12A 600V Igt=10mA Logic Level TO220-3
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    CDIL
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.25%
    Min. zamówienie:
    37 szt.
  2. BTB12-600SW-CDI 5.23
    Do sklepu »
    BTB12-600SW-CDI
    Triak; 600V; 12A; TO220-3; Igt: 10mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    CDIL
    MPN:
    BTB12-600SW
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.76%
    3+ szt.:
    2.26
    10+ szt.:
    2.00
    50+ szt.:
    1.79
    200+ szt.:
    1.67
    BTB12-600SW-CDI
    Triak; 600V; 12A; 10mA; THT; luzem; TO220-3 * ...
    SŁAWMIR Electronics
    +2.98%