  1. BTB12-800BW3G-LF 4.34 x25
    Do sklepu »
    BTB12-800BW3G-LF
    Triak 12A 800V Igt=50mA Snubberless TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    LITTELFUSE
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.56%
    Min. zamówienie:
    25 szt.
  2. BTB12-800BW3G-LF 6.53
    Do sklepu »
    BTB12-800BW3G-LF
    Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 125A
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    BTB12-800BW3G
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.15%
    10+ szt.:
    5.65
    25+ szt.:
    4.58
    50+ szt.:
    3.51
    100+ szt.:
    2.68
    1000+ szt.:
    2.51
    BTB12-800BW3G-LF
    Triak
    SŁAWMIR Electronics
    +0.4%