  1. BTB16-800B TO220 LGE TO-220 1.23
    Do sklepu »
    BTB16-800B TO220 LGE TO-220
    It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA; Odpowiednik: BTB16- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LGE
    Dodany:
  2. BTB16-800B WEIDA TO-220 1.46
    Do sklepu »
    BTB16-800B WEIDA TO-220
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEIDA
    Zmiana ceny:
    -30%
  3. BTB16-800B JSMICRO TO-220 1.66
    BTB16-800B JSMICRO TO-220
    JSMSEMI
  4. BTB16-800B WEIDA 16A 800V Igt=50mA TO220 2.60
    BTB16-800B WEIDA 16A 800V Igt=50mA TO220
    TRIAK 16A 800V 50mA Producent: WEIDA Symbol ...
    Elektronika Elektrotechnika
  5. BTB16-800B TO-220 2.95
    BTB16-800B TO-220
    Triak; It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA BTB16-800BRG
    ST
    Zmiana ceny:
    +82%
    BTB16-800B TO220 TRIAK 800V 16A izolowany
    Gembara
  7. BTB16-800B TRIAK 16A 800V 5.04
    BTB16-800B TRIAK 16A 800V
    Triak BTB16-800B Prąd przew. 16A Napięcie ...
    Elbrod
    OEM
    GTIN13:
    +2.86%
  8. BTB16-800B Triak 16A 800V obudowa TO220A 5.30
    BTB16-800B Triak 16A 800V obudowa TO220A
    Cyfronika
    +10%
  9. Triak BTB16 800B 16A800V Igt=50mA to220 8.50
    Triak BTB16 800B 16A800V Igt=50mA to220
    BTB16-800B It=16,0A; Vdrm=800V; Igt=50mA BTB16- ...
    SklepTronik
    MICROS SP.J. W KĘDRA I J. LIC ZAKŁAD PRACY
    +21%
    BTB16-800B
    Triak 16A 800V TO220
    Radiohobby
    -0.89%