  3. BTB16-800BRG UMW TO-220 1.54
    Do sklepu »
    BTB16-800BRG UMW TO-220
    It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA;
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    UMW
    Dodany:
  4. BTB16-800B JSMICRO TO-220 1.66
    Do sklepu »
    BTB16-800B JSMICRO TO-220
    It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA; Odpowiednik: BTB16- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    JSMSEMI
    Dodany:
  5. BTB16-800B WEIDA 16A 800V Igt=50mA TO220 2.60
    BTB16-800B WEIDA 16A 800V Igt=50mA TO220
    TRIAK 16A 800V 50mA Producent: WEIDA Symbol ...
    Elektronika Elektrotechnika
  6. BTB16-800B TO-220 2.95
    BTB16-800B TO-220
    Triak; It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA BTB16-800BRG
    ST
    Zmiana ceny:
    +82%
  7. BTB16-800BRG 3.03 x31
    BTB16-800BRG
    Triak 16A 800V Igt=50mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    STMicroelectronics
    TO-220AB
    Zmiana ceny:
    +2.96%
    Min. zamówienie:
    31 szt.
    50+ szt.:
    2.80
  8. BTB16-800BRG 16A standard and Snubberless™ Triacs 6.83
    BTB16-800BRG 16A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB16-800BRG
    TO-220AB
    +31%
    10+ szt.:
    0.80
    100+ szt.:
    0.73
    500+ szt.:
    0.60
  9. BTB16-800BRG 7.23
    BTB16-800BRG
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 50mA
    TME
    MPN:
    BTB16-800BRG
    -0.14%
    10+ szt.:
    4.37
    25+ szt.:
    3.79
    50+ szt.:
    3.42
    100+ szt.:
    3.09
    500+ szt.:
    2.48
    1000+ szt.:
    2.28
    2000+ szt.:
    2.11
    2.02
  10. Triak BTB16 800B 16A800V Igt=50mA to220 8.50
    Triak BTB16 800B 16A800V Igt=50mA to220
    BTB16-800B It=16,0A; Vdrm=800V; Igt=50mA BTB16- ...
    SklepTronik
    MICROS SP.J. W KĘDRA I J. LIC ZAKŁAD PRACY
    +21%
    BTB16-800BRG
    Triak; 800V; 16A; 50mA; THT; tuba; TO220AB * ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.36%