  1. BZX84-C22.215 0.31 x75
    Do sklepu »
    BZX84-C22.215
    Dioda Zenera 0,35W 22V ±5% SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%
    Min. zamówienie:
    75 szt.
  2. BZX84-C22.215 0.45
    Do sklepu »
    BZX84-C22.215
    Dioda: Zenera; 0,25W; 22V; SMD; rolka,taśma; SOT23 ...
    Sklep:
    MPN:
    BZX84-C22,215
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.27%
    10+ szt.:
    0.24
    50+ szt.:
    0.20
    BZX84-C22.215
    SŁAWMIR Electronics
    -38%