  2. Nexperia Dioda Zenera BZX84-C8V2,215 taśma na dużej rolce 0.09
    Do sklepu »
    Nexperia Dioda Zenera BZX84-C8V2,215 taśma na dużej rolce
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    BZX84-C8V2,215
    GTIN13:
    Dodany:
  3. BZX84-C8V2.215 0.31 x75
    Do sklepu »
    BZX84-C8V2.215
    Dioda Zenera 0,25W 8,2V ±5% SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Nexperia
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.96%
    Min. zamówienie:
    75 szt.
  4. BZX84-C8V2.215 0.50
    BZX84-C8V2.215
    Dioda: Zenera; 0,25W; 8,2V; SMD; rolka,taśma; ...
    TME
    MPN:
    BZX84-C8V2,215
    Obudowa:
    SOT23-3
    Zmiana ceny:
    +2.04%
    10+ szt.:
    0.34
    100+ szt.:
    0.29
    BZX84-C8V2,215 - Elementy
    Diody Zenera; BZX84-C8V2,215; NEXPERIA; 3; 8.2 V; ...