  1. CC0402KRX7R9BB182 0.05 x4311
    Do sklepu »
    CC0402KRX7R9BB182
    Kondensator ceramiczny SMD 0402 1,8nF 50V X7R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.85%
    Min. zamówienie:
    4 311 szt.
  2. CC0402KRX7R9BB182 0.40
    Do sklepu »
    CC0402KRX7R9BB182
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1,8nF; 50V; X7R; ± ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    CC0402KRX7R9BB182
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%
    10+ szt.:
    0.08
    100+ szt.:
    0.06
    500+ szt.:
    0.04
    2500+ szt.:
    0.03
    0.02
    0.02
  4. Kondensator ceramiczny Yageo CC0402KRX7R9BB182 CC0402KRX7R9BB182 1800 pF 50 V 10000 szt. 189.00
    Kondensator ceramiczny Yageo CC0402KRX7R9BB182 CC0402KRX7R9BB182 1800 pF 50 V 10000 szt.
    Conrad Electronic
    MPN:
    CC0402KRX7R9BB182
    +36%