    CC0805JRNPO0BN56-0
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 560pF; 100VDC; C0G ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    YAGEO
    MPN:
    CC0805JRNPO0BN561
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
  2. CC0805JRNPO0BN560 0.12 x4000
    Do sklepu »
    CC0805JRNPO0BN560
    Kondensator ceramiczny SMD 0805 56pF 100V C0G ±5%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -11%