  1. CC0805KKX7R6BB225 0.08 x953
    Do sklepu »
    CC0805KKX7R6BB225
    Kondensator ceramiczny SMD 0805 2,2uF 10V X7R ±10%
    Zmiana ceny:
    -0.2%
    Min. zamówienie:
    953 szt.
    1000+ szt.:
    0.08
    2000+ szt.:
    0.08
  2. Kondensator ceramiczny Yageo CC0805KKX7R6BB225 CC0805KKX7R6BB225 2.2 µF 10 V 1 szt. 0.12
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Yageo CC0805KKX7R6BB225 CC0805KKX7R6BB225 2.2 µF 10 V 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    CC0805KKX7R6BB225
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -64%
  3. CC0805KKX7R6BB225 0.65
    CC0805KKX7R6BB225
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,2uF; 10V; X7R; ± ...
    TME
    MPN:
    CC0805KKX7R6BB225
    -1.52%