  1. CC0805KRX7R9BB563 0.19 x4000
    Do sklepu »
    CC0805KRX7R9BB563
    Kondensator ceramiczny SMD 0805 56nF 50V X7R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +18%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
    8000+ szt.:
    0.19
    0.19
  3. Kondensator ceramiczny Yageo CC0805KRX7R9BB563 CC0805KRX7R9BB563 0.056 µF 50 V 4000 szt. 239.00
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Yageo CC0805KRX7R9BB563 CC0805KRX7R9BB563 0.056 µF 50 V 4000 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    YAGEO
    MPN:
    CC0805KRX7R9BB563
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +26%