  1. CC1206KKX7R8BB105 0.09 x827
    Do sklepu »
    CC1206KKX7R8BB105
    Kondensator ceramiczny SMD 1206 1uF 25V X7R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.12%
    Min. zamówienie:
    827 szt.
  2. CC1206KKX7R8BB105 0.12
    Do sklepu »
    CC1206KKX7R8BB105
    CC 1206 1,0uF-25V X7R 10% Kondensator ceramiczny ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Ropla Elektronik
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
  3. Kondensator ceramiczny Yageo CC1206KKX7R8BB105 CC1206KKX7R8BB105 1 µF 25 V 1 szt. 0.14
    Kondensator ceramiczny Yageo CC1206KKX7R8BB105 CC1206KKX7R8BB105 1 µF 25 V 1 szt.
    Conrad Electronic
    MPN:
    CC1206KKX7R8BB105
  4. Kondensator ceramiczny SMD Yageo Chip Kerko CC1206KKX7R8BB105, 1206, 1 uF, 25 V, 25 0.56
    Kondensator ceramiczny SMD Yageo Chip Kerko CC1206KKX7R8BB105, 1206, 1 uF, 25 V, 25
    Yageo CC1206KKX7R8BB105
    Conrad Electronic
    MPN:
    CC1206KKX7R8BB105
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -53%
  5. CC1206KKX7R8BB105 0.56
    CC1206KKX7R8BB105
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 25V; X7R; ±10 ...
    TME
    CC1206KKX7R8BB105
    +33%
    10+ szt.:
    0.27
    50+ szt.:
    0.20
    100+ szt.:
    0.18
    500+ szt.:
    0.14
    1000+ szt.:
    0.13
    0.11
    0.10
    0.10
    0.09
    CC1206KKX7R8BB105 - Elementy
    ... SMD/SMT; YAGEO; CC1206KKX7R8BB105; 1 µF; 1206 ...
    Maritex
    CC1206KKX7R8BB105
    10+ szt.:
    0.34
    100+ szt.:
    0.30
    500+ szt.:
    0.24
    0.22
    0.18
    0.16
    CC1206KKX7R8BB105
    Kondensator: ceramiczny; 1uF; 25V; X7R; ±10%; SMD ...
    SŁAWMIR Electronics
    +38%