  1. Kondensator ceramiczny Yageo CC1206KKX7RBBB103 CC1206KKX7RBBB103 0.01 µF 500 V 1 szt. 0.12
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Yageo CC1206KKX7RBBB103 CC1206KKX7RBBB103 0.01 µF 500 V 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    CC1206KKX7RBBB103
    Dodany:
    Do sklepu »
    CC1206KKX7RBBB103 - Elementy
    ... SMD/SMT; YAGEO; CC1206KKX7RBBB103; 10 nF; 1206 ...