  1. CL21A226MAYNNNE 0.33 x569
    Do sklepu »
    CL21A226MAYNNNE
    Kondensator ceramiczny SMD 0805 22uF 25V X5R ±20%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    SAMSUNG
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.35%
    Min. zamówienie:
    569 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Samsung CL21A226MAYNNNE 22 µF 1 szt. 0.39
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Samsung CL21A226MAYNNNE 22 µF 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    SAMSUNG
    MPN:
    CL21A226MAYNNNE
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -30%
  3. CL21A226MAYNNNE 0.43
    CL21A226MAYNNNE
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 22uF; 25V; X5R; ±20 ...
    TME
    MPN:
    CL21A226MAYNNNE
    +34%
    10+ szt.:
    0.39
    100+ szt.:
    0.25
    500+ szt.:
    0.20
    1000+ szt.:
    0.17
    2000+ szt.:
    0.14
    0.14
    0.13
    0.13
  5. Samsung CL21A226MAYNNNE ceramic capacitor SMD 22µF 20% 2x1.25x1.35mm 24.83
    Samsung CL21A226MAYNNNE ceramic capacitor SMD 22µF 20% 2x1.25x1.35mm