    CQ06W4F3302T5E
    Rezystor: thick film; SMD; 1206; 33kΩ; 250mW; ±1 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Royalohm
    MPN:
    CQ06W4F3302T5E
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.37%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. Royal Ohm CQ06W4F3302T5E CQ Series Resistor 33k Ohm 0.25W 1% Axial 0.05
    Do sklepu »
    Royal Ohm CQ06W4F3302T5E CQ Series Resistor 33k Ohm 0.25W 1% Axial