  1. CRCW251249K9FKEG 0.28 x6000
    Do sklepu »
    CRCW251249K9FKEG
    Rezystor: thick film; SMD; 2512; 49,9kΩ; 1W; ±1%; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    CRCW251249K9FKEG
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.07%
    Min. zamówienie:
    6 000 szt.
  2. CRCW251249K9FKEG 0.68 x2000
    Do sklepu »
    CRCW251249K9FKEG
    Rezystor SMD 2512 1W 49,9k ±5% ±200ppm/k -55+155° ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    VISHAY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%