  1. DLW31SN261SQ2L 1.84 x2000
    Do sklepu »
    DLW31SN261SQ2L
    Filtr: przeciwzakłóceniowy; Rmax: 500mΩ; Z: 260Ω; ...
    Sklep:
    MPN:
    DLW31SN261SQ2L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.09%
    Min. zamówienie:
    2 000 szt.
    4000+ szt.:
    1.64
    1.52
    1.38
    1.34
  2. DLW31SN261SQ2L 5.41 x30
    Do sklepu »
    DLW31SN261SQ2L
    Filtr przeciwzakłóceniowy SMD 1206 260R @ 100MHz 0 ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -98%