  1. ECEA1EKA470I 0.81 x193
    Do sklepu »
    ECEA1EKA470I
    Kondensator elektrolit 47uF 25V 85°C 6,3x7mm
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.51%
    Min. zamówienie:
    193 szt.
  2. ECEA1EKA470I 1.29
    Do sklepu »
    ECEA1EKA470I
    Kondensator: elektrolityczny; THT; 47uF; 25VDC; Ø6 ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    ECEA1EKA470I
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +40%