  1. EEUFC1J391B 2.70 x500
    Do sklepu »
    EEUFC1J391B
    Kondensator: elektrolityczny; low ESR; THT; 390uF ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    EEUFC1J391B
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.64%
    Min. zamówienie:
    500 szt.
  2. EEUFC1J391 2.72 x1000
    Do sklepu »
    EEUFC1J391
    Sklep:
    TME
    MPN:
    EEUFC1J391
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.55%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
  3. KE EEUFC1J391 KE EEUFC1J391 3.02
    KE EEUFC1J391 KE EEUFC1J391
    390uF 63V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1720mA ...
    Micros
    -7%
  4. KE EEUFC1J391B KE EEUFC1J391B 3.22
    KE EEUFC1J391B KE EEUFC1J391B
    Micros
    -0.62%
  5. KE EEUFC1J391S KE EEUFC1J391S 3.63
    KE EEUFC1J391S KE EEUFC1J391S
    390uF 63V 20% (18 X 15mm) Radial 7.5mm 1690mA ...
    +7%
  6. EEUFC1J391B 3.82 x25
    EEUFC1J391B
    Kondensator elektrolit 330uF 63V 105°C ESR 10x30mm
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -94%
    25 szt.
    50+ szt.:
    3.23
  7. EEUFC1J391SB 4.03 x250
    EEUFC1J391SB
    EEUFC1J391SB
    +0.61%
    250 szt.
    EEUFC1J391 PANAS 05+ 12.5X26
    EEUFC1J391; Kondensator: elektrolityczny; ...
    SŁAWMIR Electronics
    -8%
  9. EEUFC1J391 Elko radial, 390 µF, 63 V, 105°C, low ESR, 12.5 x 25 mm, RM 5.0 4.35
    EEUFC1J391 Elko radial, 390 µF, 63 V, 105°C, low ESR, 12.5 x 25 mm, RM 5.0
    Electrolytic capacitor, 390 µF, 63 V, 105°C - 105 ...
    reichelt elektronik
    EEUFC1J391
    GTIN13:
    -14%
  10. EEUFC1J391S 5.00 x15
    EEUFC1J391S
    Kondensator elektrolit 390uF 63V 105°C ESR 18x15mm
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.6%
    15 szt.
    20+ szt.:
    5.00
  11. Kondensator 390 μF 63 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 5 mm EEUFC1J391 5.59 x5
    Kondensator 390 μF 63 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 5 mm EEUFC1J391
    Panasonic serii FC kondensatory elektrolityczne ...
    RS Components
    EEUFC1J391
    +10%
    5 szt.
    50+ szt.:
    3.56
    250+ szt.:
    3.45
    500+ szt.:
    3.38
    1000+ szt.:
    3.30
  12. EEUFC1J391 6.15
    EEUFC1J391
    Kondensator elektrolit 390uF 63V 105°C ESR 12, ...
    +73%
    5+ szt.:
    4.55
    25+ szt.:
    4.00
  13. Kondensator 390 μF 63 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 7.5 mm EEUFC1J391S 8.97 x5
    Kondensator 390 μF 63 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 7.5 mm EEUFC1J391S
    RS Components
    EEUFC1J391S
    +5%
    7.04
    5.27
    4.77
    4.65
  14. EEUFC1J391S 9.64
    EEUFC1J391S
    EEUFC1J391S
    +0.63%