  1. ERA3AEB2261V 0.21 x437
    Do sklepu »
    ERA3AEB2261V
    Rezystor SMD 0603 0,1W 2,26k ±0,1% ±25ppm/°C -55+ ...
    Zmiana ceny:
    -1.19%
    Min. zamówienie:
    437 szt.
  2. ERA3AEB2261V 0.40
    Do sklepu »
    ERA3AEB2261V
    Rezystor: thin film; SMD; 0603; 2,26kΩ; 100mW; ±0, ...
    MPN:
    ERA3AEB2261V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +11%
    10+ szt.:
    0.28
    50+ szt.:
    0.23
    100+ szt.:
    0.21
    250+ szt.:
    0.19
    500+ szt.:
    0.18
    1000+ szt.:
    0.16
    5000+ szt.:
    0.15
    ERA3AEB2261V
    Rezystor: thin film; SMD; 0603; 2,26kΩ 100mW; ±0,1 ...
    SŁAWMIR Electronics
    +11%