  1. ERA3AEB9531V 0.14 x5000
    Do sklepu »
    ERA3AEB9531V
    Rezystor: thin film; SMD; 0603; 9,53kΩ; 100mW; ±0, ...
    MPN:
    ERA3AEB9531V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.86%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. ERA3AEB9531V 0.25 x90
    Do sklepu »
    ERA3AEB9531V
    Rezystor SMD 0603 0,1W 9,53k ±0,1% ±25ppm/°C -55+ ...
    Zmiana ceny:
    -5%