  1. ESD4A45PLC1508-DIO 1.22
    Do sklepu »
    ESD4A45PLC1508-DIO
    Dioda: TVS drabinka; 6V; 3A; 45W; SOT26; Ch: 4; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    DIOTEC SEMICONDUCTOR
    MPN:
    ESD4A45PLC1508
    Obudowa:
    SOT26
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -31%