  1. ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 680 Ω 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ681 0.06 x5000
    Do sklepu »
    ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 680 Ω 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ681
    MPN:
    ESR03EZPJ681
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -14%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
    10000+ szt.:
    0.06
    0.05
  2. ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 680 Ω 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ681 0.16 x100
    Do sklepu »
    MPN:
    ESR03EZPJ681
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +7%