  1. ROHM Opornik 330 kΩ 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ334 0.07 x5000
    Do sklepu »
    ROHM Opornik 330 kΩ 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ334
    Rezystory chipowe antyprzepięciowe firmy ROHM ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    ROHM
    MPN:
    ESR10EZPJ334
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -22%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. ROHM Opornik 330 kΩ 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ334 0.19 x100
    Do sklepu »
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    ROHM
    MPN:
    ESR10EZPJ334
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +12%