    FDA28N50F
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
  2. Sample
    Do sklepu »
    Power MOSFET, N-Channel, UniFETTM, 500 V, 28 A, 155 mΩ, TO-3P
    UniFETTM MOSFET is a high voltage MOSFET family ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    onsemi
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    FDA28N50
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Do sklepu »
    FDA28N50F TOP3 Transystor polowy NMOSFET 500V 28A
    Sklep:
    Gembara
    TOP3
  5. FDA28N50 20.36 x5
    FDA28N50
    Tranzystor N-MOSFET 500V 28A 310W 0,122R TO3PN
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    TO-3PN
    Zmiana ceny:
    -0.92%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    10+ szt.:
    15.99
    20+ szt.:
    15.99
  6. FDA28N50 24.06
    FDA28N50
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 500V; 17A; Idm: ...
    TME
    MPN:
    FDA28N50
    TO-3PN
    Zmiana ceny:
    -0.21%
    10+ szt.:
    30+ szt.:
    60+ szt.:
    FDA28N50 - Elementy
    Tranzystory MOSFET; FDA28N50; ON SEMICONDUCTOR; 28 ...
    Maritex
    ON SEMICONDUCTOR
    FDA28N50
    30+ szt.:
    100+ szt.:
    300+ szt.:
    1000+ szt.:
    FDA28N50
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 500V 28A TO3PN