    FDPF390N15A
    Dodany:
  2. MOSFET Typ N-kanałowy 15 A TO-220 150 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 22 W onsemi 40 mΩ FDPF390N15A 6.16 x50
    Do sklepu »
    MOSFET Typ N-kanałowy 15 A TO-220 150 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 22 W onsemi 40 mΩ FDPF390N15A
    On Semi oferuje szeroką gamę urządzeń MOSFET, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    FDPF390N15A
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +15%
    Min. zamówienie:
    50 szt.
  3. FDPF390N15A 6.91 x12
    Do sklepu »
    FDPF390N15A
    Tranzystor N-MOSFET 150V 15A 22W 0,04R TO220F
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    Obudowa:
    TO-220F
    Zmiana ceny:
    -0.71%
    Min. zamówienie:
    12 szt.
  5. FDPF390N15A 10.16
    FDPF390N15A
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 150V; 10A; Idm: ...
    TME
    MPN:
    FDPF390N15A
    Obudowa:
    TO-220FP
    -0.1%
    3+ szt.:
    9.07
    10+ szt.:
    7.29
    50+ szt.:
    5.22
    100+ szt.:
    5.01
    FDPF390N15A
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 150V 15A TO220F