    FGA40N65SMD
    Dodany:
    Do sklepu »
    FGA40N65SMD FGA40N65TO247 650 V, 40 A
    Sklep:
    Tomelektron
    Dodany:
    Do sklepu »
    FGA40N65SMD - Elementy
    Dyskretne tranzystory IGBT; FGA40N65SMD; ON ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    ON SEMICONDUCTOR
    MPN:
    FGA40N65SMD
    10+ szt.:
    15.51
    30+ szt.:
    12.46
    100+ szt.:
    300+ szt.:
    1000+ szt.:
    9.72
  5. FGA40N65SMD 22.24 x2
    FGA40N65SMD
    Tranzystor IGBT 650V 80A 349W TO3PN
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    Obudowa:
    TO-3PN
    Zmiana ceny:
    -0.49%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    10+ szt.:
    20+ szt.:
    FGA40N65SMD
    Tranzystor: IGBT; 650V; 40A; 174W; TO3P
    TME
    onsemi
    MPN:
    FGA40N65SMD
    Obudowa:
    TO-247
    Zmiana ceny:
    +0.34%
    30+ szt.:
  8. onsemi IGBT FGA40N65SMD Ic 40 A Uce 650 V TO-3PN kanał: Typ N 349 W 3-pinowy Otwór przelotowy 28.01 x2
    onsemi IGBT FGA40N65SMD Ic 40 A Uce 650 V TO-3PN kanał: Typ N 349 W 3-pinowy Otwór przelotowy
    Tranzystor bipolarny Bate Izolowane lub IGBT to ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    FGA40N65SMD
    +16%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    20+ szt.:
    FGA40N65SMD
    POWER TRANSISTOR IGBT 650V 80A TO3PN