  1. FS50R06W1E3_B11 Sample
    Do sklepu »
    FS50R06W1E3_B11
    600 V, 50 A sixpack IGBT module EasyPACK™ 1B 600 ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Infineon
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    FS50R06W1E3B11BOMA1
    Dodany:
  2. FS50R06W1E3 Sample
    Do sklepu »
    FS50R06W1E3
    ... with Soldering connection technology: FS50R06W1E3
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Producent:
    MPN:
    FS50R06W1E3BOMA1
    Dodany:
  4. FS50R06W1E3 157.44
    FS50R06W1E3
    Moduł IGBT 600V 70A 205W Sixpack EASY1B-1
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    -3.76%