  1. GJM0225G1E8R4DB01L 0.04 x40000
    Do sklepu »
    GJM0225G1E8R4DB01L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 8,4pF; 25V; X8G; ±0 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GJM0225G1E8R4DB01L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.75%
    Min. zamówienie:
    40 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1E8R4DB01L 8.40 pF 25 V 1 szt. 0.13
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1E8R4DB01L 8.40 pF 25 V 1 szt.
    HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 8,4 pF 25 V ...