  1. GQM0335G2D2R4CB01J 0.16 x50000
    Do sklepu »
    GQM0335G2D2R4CB01J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,4pF; 200V; X8G; ± ...
    Sklep:
    MPN:
    GQM0335G2D2R4CB01J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.06%
    Min. zamówienie:
    50 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D2R4CB01J 2.40 pF 200 V 1 szt. 0.52
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D2R4CB01J 2.40 pF 200 V 1 szt.
    HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 2,4 pF 200 V ...