  1. GRM155R61A106ME11J 0.07 x40000
    Do sklepu »
    GRM155R61A106ME11J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 10V; X5R; ±20 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM155R61A106ME11J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +11%
    Min. zamówienie:
    40 000 szt.
    80000+ szt.:
    0.06
    0.06
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61A106ME11J 10.00 µF 10 V 1 szt. 0.20
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61A106ME11J 10.00 µF 10 V 1 szt.
    MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 10uF 10V X5R ( ...