    GRM188Z71A475KE15D - Elementy
    Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM188Z71A475KE15D
    Dodany:
  2. GRM188Z71A475KE15D MLCC, 0603, 4.7 uF, 10 V, X7R, ±10 0.26
    Do sklepu »
    GRM188Z71A475KE15D MLCC, 0603, 4.7 uF, 10 V, X7R, ±10
    MLCC 0603 (1.6 x 0.8 x 0.8 mm) 4.7 µF 10 V X7R ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM188Z71A475KE15D
    GTIN13:
    Dodany:
  3. GRM188Z71A475KE15D 0.31 x509
    Do sklepu »
    GRM188Z71A475KE15D
    Kondensator ceramiczny SMD 0603 4,7uF 10V X7R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    -0.39%
    Min. zamówienie:
    509 szt.
  4. Kondensator ceramiczny Murata GRM188Z71A475KE15D 4.70 µF 10 V 1 szt. 0.44
    Kondensator ceramiczny Murata GRM188Z71A475KE15D 4.70 µF 10 V 1 szt.
    MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 4,7uF 10V X7R ( ...
    Conrad Electronic
    GRM188Z71A475KE15D
  5. GRM188Z71A475KE15D 0.92
    GRM188Z71A475KE15D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,7uF; 10V; X7R; ± ...
    TME
    GRM188Z71A475KE15D
    Zmiana ceny:
    +8%