  1. IRFSL11N50APBF 7.75
    Do sklepu »
    IRFSL11N50APBF
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 500V; 7A; 190W; ...
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    IRFSL11N50APBF
    Obudowa:
    TO-262
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.13%
    3+ szt.:
    7.00
    10+ szt.:
    6.25
    50+ szt.:
    5.58
    250+ szt.:
    5.56
    Do sklepu »
    Tranzystor; N-MOSFET; 11A; 500V; 190W; unipolarny; logic level; I2PAK; TO262; VISHAY; IRFSL11N50APBF; RoHS
    Sklep:
    Elektronik
    Obudowa:
    TO-262
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.83%
  4. IRFSL11N50APBF N-FET 500V 7A 190W I2PAK 10.00
    IRFSL11N50APBF N-FET 500V 7A 190W I2PAK
    Elter
    +1.63%
  5. Tranzystor; unipolarny; IRFSL11N50APBF; N-MOSFET; 11A; 500V; 190W; 0,55Ohm; I2PAK; przewlekany (THT); HEXFET; Vishay; RoHS 10.19
    Tranzystor; unipolarny; IRFSL11N50APBF; N-MOSFET; 11A; 500V; 190W; 0,55Ohm; I2PAK; przewlekany (THT); HEXFET; Vishay; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    +0.69%
    2+ szt.:
    8.49
    4+ szt.:
    8.17
    10+ szt.:
    7.86
    100+ szt.:
    7.54
    500+ szt.:
    7.22
  6. IRFSL11N50APBF 10.50
    IRFSL11N50APBF
    Tranzystor N-MOSFET 500V 11A 190W TO262
    Producent:
    VISHAY
    +6%
    3+ szt.:
    9.23
    8.36
    IRFSL11N50APBF N-MOSFET unipol,500V 11A 190W I2PAK tranzystor
    TCE
    IRFSL11N50APBF N-FET 500V 11A 190W I2PAK tranzystor
    zamienniki:
    SklepElektroniczny.com
    +4.17%
    IRFSL11N50APBF
    SŁAWMIR Electronics
    +0.55%
  10. IRFSL11N50APBF N-MOS.500V 11 A (1257B) 13.51
    IRFSL11N50APBF N-MOS.500V 11 A (1257B)
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; logic level; ...
    Mikro
    +3.92%
    IRFSL11N50APBF
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 500V 11A TO262-3