  1. P JW1FSN12ULCSAT P JW1FSN12ULCSAT 7.96
    Do sklepu »
    P JW1FSN12ULCSAT P JW1FSN12ULCSAT
    SPDT 10A 12VDC 270Ohm Through Hole przewlekany
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.75%
  3. Relay, 1 Form C (NO/NC), 12 V (DC), 270 Ω, 10 A, 30 V (DC), 250 V (AC), monostable, JW1FSN12ULCSAT 19.41
    Do sklepu »
    Relay, 1 Form C (NO/NC), 12 V (DC), 270 Ω, 10 A, 30 V (DC), 250 V (AC), monostable, JW1FSN12ULCSAT
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    JW1FSN12ULCSAT
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +37%
    10+ szt.:
    4.00
    100+ szt.:
    3.51
    250+ szt.:
    3.38
    1000+ szt.:
    3.15
  4. Przekaźnik JW1FSN12ULCSAT Panasonic SPDT;10A;12VDC;RoHS 20.00
    Przekaźnik JW1FSN12ULCSAT Panasonic SPDT;10A;12VDC;RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
    Przekaźnik: elektromagnetyczny; SPDT; Ucewki: 12VDC; 10A/250VAC Oznaczenie producenta: JW1FSN12ULCSAT
    TCE
    -31%