  1. KHS500KB-AX-8K2AA 5 W wirewound resistor, series 208-8, 8.2 kOhm 2.01
    Do sklepu »
    KHS500KB-AX-8K2AA 5 W wirewound resistor, series 208-8, 8.2 kOhm
    5 W high-load wirewound resistor
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    VITROHM
    MPN:
    KHS500KB-AX-8K2AA
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  2. KHS500KB-AX-8K2AA 3.32 x10
    Do sklepu »
    KHS500KB-AX-8K2AA
    Rezystor drutowy ceramiczny 5W 8,2K ±10% 350°C 6, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +93%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    20+ szt.:
    3.08
    100+ szt.:
    2.58
  3. Wirewound resistor, 8.2 kΩ, 5 W, ±10 %, KHS500KB-AX-8K2AA 3.45 x10
    Wirewound resistor, 8.2 kΩ, 5 W, ±10 %, KHS500KB-AX-8K2AA
    Bürklin Elektronik
    VITROHM
    MPN:
    KHS500KB-AX-8K2AA
    +899%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    50+ szt.:
    0.71
    200+ szt.:
    0.64
  5. VitrOhm KHS500KBAX8K2AA Resistor High power rating Durable for high-load use 31.29
    VitrOhm KHS500KBAX8K2AA Resistor High power rating Durable for high-load use
    VitrOhm KHS500KB-AX-8K2AA is a high-power resistor ...
    Rapid Electronics
    KHS500KB-AX-8K2AA
    ISBN:
    +892%