  1. Tulejka kabl. 2.5mm 2*8 izolo. KR025008 0.15
    Do sklepu »
    Tulejka kabl. 2.5mm 2*8 izolo. KR025008
    ... izolowana 2.5mm KR025008 Cynowana tuleja kablowa ...
    Sklep:
    Nowy Elektronik
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -56%
  2. Tulejka kabl.nieb. 2.50mm L-8mm TUL-RI-02508 KR025008R 0.30
    Do sklepu »
    Tulejka kabl.nieb. 2.50mm L-8mm TUL-RI-02508 KR025008R
    Końcówka tulejkowa izolowana 2,5mm2 niebieska dł. ...
    Sklep:
    Nowy Elektronik
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +20%
  3. Końcówka rurkowa izolowana 2,5 L= 8mm ( 10szt ) 3.00
    Końcówka rurkowa izolowana 2,5 L= 8mm ( 10szt )
    ... lub czerwony ( losowo) KR025008 ( 10szt )
    ElStat
    MPN:
    TUL-025-8A
    +20%
    KR025008 BL Tulejka izolow. 2,5mm2x8 100szt
    Biall
    +25%
  5. Końcówka tulejkowa 2,5-8 izolowana niebieska 100szt SGE KR025008 9.23
    Końcówka tulejkowa 2,5-8 izolowana niebieska 100szt SGE KR025008
    Końcówka tulejkowa izolowana 2,5mm2 x 8 niebieska ...
    TradElectra
    Producent:
    SGE Terminals Wiring Accessories
    GTIN13:
  7. KOŃCÓWKA RURKOWA IZOLOWANA 2,5 L= 8MM 10.00
    KOŃCÓWKA RURKOWA IZOLOWANA 2,5 L= 8MM
    Tulejka izolowana 2,5-8mm KR025008
    ElStat
    MPN:
    TUL-025-8
    +25%
  8. Końcówka tulejkowa 2,5-8 izolowana niebieska 100szt SGE KR025008 10.50
    Tulejka izolowana niebieska 2,5 mm 2 x8 opk 100szt ...
    TIM SA
    Producent:
    Tradelectra
    KR025008
    ISBN:
  9. Końcówka Tulejkowa 2,5-8 Izolowana Niebieska 100Szt Sge Kr025008 12.00
    ELEKTRONEST
    +9%
  10. KR025008 BL Tulejka izolow. 2,5mm2x8 100szt 12.61
    ... mm] KR025008 niebieski 2 ...
    Diolut
    +25%