  1. Teapo KSS475M025S1A5B07K Kondensator elektrolityczny 1 szt. 0.23
    Do sklepu »
    Teapo KSS475M025S1A5B07K Kondensator elektrolityczny 1 szt.
    Teapo KSS475M025S1A5B07K
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Teapo
    MPN:
    KSS475M025S1A5B07K
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.17%
  2. KSS475M025S1A5B07K 0.25 x77
    Do sklepu »
    KSS475M025S1A5B07K
    Kondensator elektrolit 4,7uF 25V 105°C 4x7-1,5mm
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Teapo
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +19%
    Min. zamówienie:
    77 szt.
    100+ szt.:
    0.25
    500+ szt.:
    0.22
  3. Electrolytic capacitor, 4.7 µF, 25 V (DC), ±20 %, radial, pitch 1.5 mm, Ø 4 mm, KSS475M025S1A5B07K 0.81
    Electrolytic capacitor, 4.7 µF, 25 V (DC), ±20 %, radial, pitch 1.5 mm, Ø 4 mm, KSS475M025S1A5B07K
    Bürklin Elektronik
    MPN:
    KSS475M025S1A5B07K
    +6%