  1. Przek.LMR1H-12D <=> RM85P 12V 5.50
    Do sklepu »
    Przek.LMR1H-12D <=> RM85P 12V
    Sklep:
    Jacktronic
    Dodany:
    Do sklepu »
    Przekaźnik; elektromagnetyczny; LMR1H-12D; 12V DC; 16A/250V; SPDT 1 styk przełączny; na PCB; THT; 29x12,5x15,5mm; RECOY/RAYEX EL
    Sklep:
    Elektronik
    Dodany:
  4. LMR1H-12D 10.25
    LMR1H-12D
    Przekaźnik SPDT 16A 250VAC, 30VDC Cewka: 12VDC THT
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    RAYEX ELECTRONIC
    Zmiana ceny:
    +3.02%
    5+ szt.:
    9.59
    25+ szt.:
    8.00
  5. LMR1H-12D 12.23
    LMR1H-12D
    Przekaźnik: elektromagnetyczny; SPDT; Ucewki: ...
    TME
    Producent:
    Recoy/RAYEX ELECTRONICS
    MPN:
    LMR1H-12D
    Zmiana ceny:
    -2.55%