  1. LQW18AN6N2C00D 0.41
    Do sklepu »
    LQW18AN6N2C00D
    Dławik: drutowy; SMD; 0603; 6,2nH; 750mA; R: 0,082 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQW18AN6N2C00D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.38%
    4000+ szt.:
    0.22
  2. LQW18AN6N2C00D 0.59 x148
    Do sklepu »
    LQW18AN6N2C00D
    Dławik drutowy SMD 0603 6,2nH ±0,2nH 0,75A 0,082R ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.31%
    Min. zamówienie:
    148 szt.
    1000+ szt.:
    0.59
    LQW18AN6N2C00D , Indukcyjnosc: 6.2nH, Prad: 750mA, Tolerancja: ±5%, Wymiar: 1.6x0.8x0.8mm SMD 0603 cena netto