  1. MCS04020C3301FE000 0.06 x10000
    Do sklepu »
    MCS04020C3301FE000
    Rezystor: thin film; SMD; 3,3kΩ; 100mW; ±1%; 50V; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    MCS04020C3301FE000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.17%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    20000+ szt.:
    0.06
  2. Resistor, thin film, SMD 0402 (1005), 3.3 kΩ, 0.063 W, ±1 %, MCS04020C3301FE000 0.09 x100
    Do sklepu »
    Resistor, thin film, SMD 0402 (1005), 3.3 kΩ, 0.063 W, ±1 %, MCS04020C3301FE000
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    MCS04020C3301FE000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%