  1. Yageo MF0207FTE52-18K Rezystor metalizowany 18 kΩ 0207 1 % 1 szt. 0.12
    Do sklepu »
    Yageo MF0207FTE52-18K Rezystor metalizowany 18 kΩ 0207 1 % 1 szt.
    Rezystory metalizowane 1/4W TK50 0207
    Opis ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    MF0207FTE52-18K
    Dodany:
  2. Rezystor stały metalizowany 18 kΩ 0.6 W 1 % ±50 ppm/°C Folia metalowa Yageo MF0207FTE52-18K 0.16 x100
    Do sklepu »
    Rezystor stały metalizowany 18 kΩ 0.6 W 1 % ±50 ppm/°C Folia metalowa Yageo MF0207FTE52-18K
    Profesjonalne rezystory Yageo MF0 serii 18k om z ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    MPN:
    MF0207FTE52-18K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +14%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
    500+ szt.:
    0.12
    1000+ szt.:
    0.11
    2000+ szt.:
    0.10
  3. MF0207FTE52-18K Metal film resistor 18.0 kOhm 0.30
    MF0207FTE52-18K Metal film resistor 18.0 kOhm
    This precision metal film resistor series stands ...
    reichelt elektronik
    MF0207FTE52-18K
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -36%
  5. Yageo MF0207F18KH Metal Film Resistors 18k Ohm Axial 0.6W 1% Tolerance 28.86
    Yageo MF0207F18KH Metal Film Resistors 18k Ohm Axial 0.6W 1% Tolerance
    Yageo MF0207F18KH is a metal film resistor with a ...
    Rapid Electronics
    MF0207F18KH
    GTIN13:
    +13850%