  1. Yageo MF0207FTE52-5K6 Rezystor metalizowany 5.6 kΩ 0207 1 % 1 szt. 0.08
    Do sklepu »
    Yageo MF0207FTE52-5K6 Rezystor metalizowany 5.6 kΩ 0207 1 % 1 szt.
    Rezystory metalizowane 1/4W TK50 0207
    Opis ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    MF0207FTE52-5K6
    Dodany:
  2. Rezystor stały metalizowany 5.6 kΩ 0.6 W 1 % ±50 ppm/°C Folia metalowa Yageo MF0207FTE52-5K6 0.16 x100
    Do sklepu »
    Rezystor stały metalizowany 5.6 kΩ 0.6 W 1 % ±50 ppm/°C Folia metalowa Yageo MF0207FTE52-5K6
    Profesjonalne rezystory Yageo MF0 serii 5,6k om z ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    MPN:
    MF0207FTE52-5K6
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +60%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
    500+ szt.:
    0.12
    1000+ szt.:
    0.11
    2000+ szt.:
    0.10
  3. MF0207FTE52-5K6 Metal film resistor 5.60 kOhm 0.30
    MF0207FTE52-5K6 Metal film resistor 5.60 kOhm
    This precision metal film resistor series stands ...
    reichelt elektronik
    MF0207FTE52-5K6
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -36%