  1. MJE15031G TO220 ONS TO-220 4.35
    Do sklepu »
    MJE15031G TO220 ONS TO-220
    Tranzystor PNP; 40; 2W; 150V; 8A; 30MHz; -65°C ~ ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ON-SEMICONDUCTOR
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -21%
    Do sklepu »
    MJE15031G TO220 Tranzystor PNP 150V 8A 50W 70MHz
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  3. TR MJE15031G;ON;TO220;tranzystor; PNP;8A;150V;50W;30MHz;Pbf 5.01
    TR MJE15031G;ON;TO220;tranzystor; PNP;8A;150V;50W;30MHz;Pbf
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
    Zmiana ceny:
    +43%
  4. TR MJE15031G;ON;TO220;Tranzystor; PNP;8A;150V;50W;30MHz;Pbf 5.01
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
  5. MJE15031G Bipolar transistor, PNP, 150V, 8A, 50W, TO-220 5.08
    MJE15031G Bipolar transistor, PNP, 150V, 8A, 50W, TO-220
    Manufacturer: ONS
    reichelt elektronik
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    MJE15031G
    GTIN13:
    -11%
  6. MJE15031G PNP power transistor - ON-Semi 5.17
    MJE15031G PNP power transistor - ON-Semi
    MJE15031G silicon PNP power transistor by ON ...
    Silicon Ark
    ON SEMICONDUCTOR
    MPN:
    MJE15031G
  7. Tranzystor; bipolarny; MJE15031G; PNP; 8A; 150V; 50W; 30MHz; TO220; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS 5.79
    Tranzystor; bipolarny; MJE15031G; PNP; 8A; 150V; 50W; 30MHz; TO220; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS
    Firma Piekarz
    -4.14%
    3+ szt.:
    4.63
    5+ szt.:
    3.70
    10+ szt.:
    3.51
    25+ szt.:
    3.33
    50+ szt.:
    3.14
  8. MJE15031G 7.00
    MJE15031G
    Tranzystor PNP 120V 8A 50W 70MHz TO220
    Wekton
    onsemi
    +9%
    10+ szt.:
    5.55
    50+ szt.:
    4.91
  9. MJE15031G 9.10
    MJE15031G
    Tranzystor: PNP; bipolarny; 150V; 8A; 50W; TO220AB
    TME
    MJE15031G
    TO-220AB
    +0.22%
    5.71
    4.39
    100+ szt.:
    4.24
    MJE15031G - Elementy
    Tranzystory bipolarne (BJT); MJE15031G; ON ...
    Maritex
    MJE15031G
    7.49
    30+ szt.:
    6.33
    100+ szt.:
    5.39
    500+ szt.:
    4.61
  12. onsemi Tranzystor TO-220 -150 V 3-pinowy PnP Otwór przelotowy -8 A MJE15031G 10.96
    onsemi Tranzystor TO-220 -150 V 3-pinowy PnP Otwór przelotowy -8 A MJE15031G
    RS Components
    MJE15031G
    +13%
    9.41
    MJE15031G
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220AB
    +0.29%
    MJE15031
    TRANZYSTOR PNP 150V 8A 50W MJE15031G 50MHZ TO220 ...
    Interchip
    +17%
    MJE15031G METAL (TO-220)
    Impel
    +114%
  16. MJE15031 16.64
    MJE15031
    MJE 15031 TRANSISTOR SILICON PNP / 150V / 8A / ...
    Dönberg
    +56%