  1. PCID10ZP Czujnik (2243) 113.16
    Do sklepu »
    PCID10ZP Czujnik (2243)
    Strefa działania 10mm, zasilanie 10-30VDC, NO, PNP ...
    Sklep:
    Comel
    Producent:
    SELS
    Dodany:
  2. CZ PCID-10ZP CZ PCID-10ZP 117.18
    Do sklepu »
    CZ PCID-10ZP CZ PCID-10ZP
    Czujnik indukcyjny; wyjście: PNP / NO; 0÷10mm; 10 ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    SELS
    Dodany:
    PCID-10ZP/PRC
    CZUJNIK INDUKCYJNY=PCID10ZP/PRC 0-10MM FI30MM/ ...
    Interchip
    Zmiana ceny:
    +8%
  4. PCID-10ZP 169.64
    PCID-10ZP
    Czujnik: indukcyjny; OUT: PNP / NO; 0÷10mm; 10÷ ...
    TME
    MPN:
    PCID-10ZP
    Zmiana ceny:
    +10%
    5+ szt.:
    159.04
    10+ szt.:
    149.49
  5. PCID-10ZP 169.74
    PCID-10ZP
    Czujnik indukcyjny M30 0-10mm PNP-NO 10-30VDC 0,2A
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +10%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    PCID-10ZP
    CZUJNIK INDUKCYJNY STREFA 10MM 10-30VDC ŚREDNICA ...
    Interchip
    +6%
  7. Czujnik indukcyjny PNP/NO 0-10mm 10-30VDC M30 PCID-10ZP 194.24
    Czujnik indukcyjny PNP/NO 0-10mm 10-30VDC M30 PCID-10ZP
    Typ: Czujnik indukcyjny Konfiguracja Wyjścia: PNP ...
    TIM SA
    MPN:
    PCID-10ZP
    ISBN:
    +10%
    ELEKTRONEST
    +1.04%