  1. PESD3V3S2UT,215 Dual ESD protection diode, 3.3 Vrwm, 20 VCL, 30KV, SOT-23 0.51
    Do sklepu »
    PESD3V3S2UT,215 Dual ESD protection diode, 3.3 Vrwm, 20 VCL, 30KV, SOT-23
    Double ESD protective diodes with common anode in ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    PESD3V3S2UT,215
    Obudowa:
    SOT23-3
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -25%
  2. Dioda TVS PESD3V3S2UT,215 Nexperia PESD3V3S2UT,215 N/A N/A 0.53
    Do sklepu »
    Dioda TVS PESD3V3S2UT,215 Nexperia PESD3V3S2UT,215 N/A N/A
    Nexperia PESD3V3S2UT,215
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    PESD3V3S2UT,215
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +18%
    Dioda PESD3V3S2UT.215 SOT-23 /NXP/ RoHS
    Dioda transil dwukierunkowa, podwĂłjna, wspĂłlna ...
    • Zgodny z RoHS
    Bujnowicz.com
    Obudowa:
    SOT23-3
    +20%
  4. PESD3V3S2UT.215 0.93
    PESD3V3S2UT.215
    Dioda: TVS drabinka; 5,2÷6V; 18A; 330W; SOT23; Ch ...
    TME
    PESD3V3S2UT,215
    -46%
    10+ szt.:
    0.74
    100+ szt.:
    0.62
    500+ szt.:
    0.37
    1000+ szt.:
    0.33
    3000+ szt.:
    0.31
    0.30
  5. PESD3V3S2UT.215 1.30
    PESD3V3S2UT.215
    Dioda TVS dual 0,33kW 3,3V 1-kierunkowa CA SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +37%
    50+ szt.:
    1.05
    100+ szt.:
    0.85
  6. Nexperia Dioda ochronna ESD Jednokierunkowa 2 Powierzchnia SOT-23 5.2 V PESD3V3S2UT,215 330 W 3-pinowy 1.50 x20
    Nexperia Dioda ochronna ESD Jednokierunkowa 2 Powierzchnia SOT-23 5.2 V PESD3V3S2UT,215 330 W 3-pinowy
    RS Components
    PESD3V3S2UT,215
    +40%
    Min. zamówienie:
    20 szt.
    40+ szt.:
    1.35
    1.20
    Dioda transil; 3,3V; 330W; 5,6V; 18A; jednokierunkowa; podwójna; wspólna anoda; TVS; SOT23; SMD; PESD3V3S2UT,215; NEXPERIA; RoHS
    Elektronik
    +23%